Mercedes-Benz
Mihai Lungoci - Director Vânzări
Vânzări CasaAutoSebeș

Mobile:: 0735.401.405
mihai.lungoci@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Marius Macavei - Consilier Service
Service CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0735 401 403
marius.macavei@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Cornel David - Director After Sales
Management CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0730 333 872
cornel.david@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Cosmina Popa - Contabil
Management CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0730 333 871
cosmina.popa@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Dan Timis - Consultant Service
Service CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0734 771 500
dan.timis@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Bogdan Petru - Șef Atelier Autoturisme
Management CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0735 401 406
bogdan.petru@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Cristian Botescu - Responsabil ITP&Tahograf
Service CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0734771555
cristian.botescu@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Vasile Godiciu - Șef Atelier Caroserie
Management CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0730 333 873
vasile.godiciu@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Casa Auto Sebes - Office

Tel: 0358 401 924
office@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Lucian Vasiu - Consultant Vânzări
Vânzări CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0735 401 404
lucian.vasiu@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Andrei Cibu - Consilier Piese Schimb
Service CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0730 333 874
andrei.cibu@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Stefan Clim - Consultant Piese Schimb
Service CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0734 220 745
stefan.clim@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Andreea Balau - Info Desk Assistance
Management CasaAutoSebeș
Tel: 0358 401 924
Mobile:: 0734 220 744
andreea.balau@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15