Mercedes-Benz
Cătălin Anton
Director Executiv
Tel: 0730 333 870
catalin.anton@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: 11_17
Alexandru Candea
Consilier Atelier Tinichigerie-Vopsitorie
Tel: 0722378018
alexandru.candea@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trucks Service
Lucian Vasiu
Director Vânzări
Tel: 0735401404
lucian.vasiu@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: 11_15
Cornel David
Director After-Sales
Tel: 0730333872
cornel.david@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trucks Service
Ana Blandea
Director Financiar
Tel: 0730333871
ana.blandea@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_17
Adela-Maria Ertit
Specialist Marketing
Tel: 0786629386
adela.ertit@casaautovalcea.ro
Limbi străine:: Engleză, Franceză
Daniela Roman
Info Desk Assistant
Tel: 0358 401 924
office@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: 11_20
Andrei Cibu
Resposabil Piese de schimb
Tel: 0730333873
andrei.cibu@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Passenger Cars Service, Trucks Parts, Trucks Service
Vasile Godiciu
Șef Atelier Tinichigerie-Vopsitorie
Tel: 0729921104
vasile.godiciu@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trucks Service
Gabriel Hațegan
Șef Atelier Camioane
Tel: 0729921104
gabriel.hategan@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Trucks Service
Florin Mihaiu
Consultant Piese de schimb
Tel: 0734220745
florin.mihaiu@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Trucks Parts
Bogdan Petru
Șef Atelier Autoturisme
Tel: 0735401406
bogdan.petru@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service
Camelia Raț
Economist
Tel: 0730333871
camelia.rat@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: 11_20
Radu Sușan
Consultant Vânzări

radu.susan@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: 11_20
Iulian Vlad
Consultant Service
Tel: 0735401403
iulian.vlad@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trucks Service
Mihai Voinea
Consultant Vânzări
Tel: 0721946002
mihai.voinea@casaautosebes.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: 11_17